O nas

Z branżą tatuażu związaliśmy się w 2001 roku poprzez otwarcie studia tatuażu w Krakowie. Później poszerzyliśmy działalność o organizację międzynarodowego festiwalu tatuażu, który obecnie jest jednym z najważniejszych wydarzeń tego typu w Europie. Jesteśmy wydawcą miesięcznika „TF”, który ukazuje się regularnie od 2007 roku.

Pomysł koszulek z projektami tatuatorów zrodził się w 2009 roku i był naturalną konsekwencją naszych działań. Odzież sygnowana logiem TFB clothing odzwierciedla talent i wszechstronność projektujących ją artystów. Współpracujemy z topowymi tatuatorami z różnych zakątków świata pokazując indywidualny charakter ich twórczości i trendy we współczesnym tatuażu. Chcemy sprawiać radość klientom, dając im wyjątkowy i unikatowy produkt, ponieważ za każdą koszulką kryje się historia i prawdziwi ludzie.

Ilość T-shirtów z danym wzorem jest limitowana. Nadruk wykonany jest metodą ręcznego sitodruk, która gwarantuje wysoką jakość, a pozyskiwane przez nas półprodukty wytwarzane są w oparciu o zasady Fair trade, czyli sprawiedliwego handlu. Dodatkowo, nowa kolekcja sygnowana metką "TFB clothing - designed by tattoo artists" została w całości zaprojektowana i wykonana w Polsce z materiałów najwyższej jakości. 

Twój koszyk jest pusty.

Dokonaj swoich pierwszych zakupów